• KOMUNITNÁ ZELENÁ TERASA

15.04.2024 19:44
      • PRE ŽIVOT, KTORÝ ŽIJEME - ŽIVOTNÉ SITUÁCIE A AKO SA S NIMI VYSPORIADAŤ

05.01.2024 21:04

Projekt na podporu organizačného zabezpečenia vzdelávania pedagogických zamestnancov v oblasti finančnej gramotnosti a výchovy k podnikaniu.

Cieľ projektu: Vedieť riešiť rôzne životné situácie z pohľadu financií.

• O2 ŠPORTOVÁ AKADÉMIA MATEJA TÓTHA

05.01.2024 20:38
        Aj naša škola je súčasťou celonárodného programu olympijského víťaza Mateja Tótha.

Od marca 2023 tréneri O2 Športovej akadémie Mateja Tótha aktívne vedú našich žiakov k pravidelnému pohybu. Vďaka prepracovanej metodike sa žiaci zlepšujú po športovej, zdravotnej aj mentálnej stránke, a to všetko zábavným spôsobom plným hier a súťaží. Vďaka všeobecnej pohybovej príprave, majú naši žiaci v akadémii možnosť sa neskôr venovať akémukoľvek športu a budú naň dobre pripravení.

Možno aj niektoré z našich detí sa raz stane olympijským víťazom, dnes im vďaka programu akadémie dávame túto šancu😊.

• POMÁHAJÚCE PROFESIE V EDUKÁCII DETÍ A ŽIAKOV

05.01.2024 20:58

Národný projekt je spolufinancovaný z prostriedkov Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Cieľom je zvýšiť inkluzívnosť a rovnaký prístup ku kvalitnému vzdelávaniu a zlepšiť výsledky a kompetencie detí a žiakov. Hlavnou aktivitou je činnosť dvoch pedagogických asistentov a činnosť sociálneho pedagóga počas výchovno-vzdelávacieho procesu, vo voľnočasových aktivitách organizovaných školou a spolupráca s rodinou.

• IT AKADEMIA

05.01.2024 20:50
        IT Akadémia – vzdelávanie pre 21. storočie

Škola je zapojená do Národného projektu, ktorého hlavným cieľom je vytvorenie efektívneho modelu vzdelávania a prípravy mladých ľudí pre aktuálne i perspektívne potreby vedomostnej spoločnosti a trhu práce so zameraním sa na profesie v oblasti informatiky a informačno-komunikačných technológií.