Na našej základnej škole sa konal veselý KARNEVAL plný farieb, hudby a smiechu. Telocvičňa sa premenila na rozprávkové miesto, kde sa stretli rôzne povolania, superhrdinovia, zvieratká aj rôzne rozprávkové bytosti. Deti súťažili v zábavných disciplínach, tancovalo sa a nechýbala ani dobrá nálada.
Súčasťou programu bolo aj tradičné pochovávanie basy, ktorým sme symbolicky ukončili fašiangové obdobie. Nechýbal krátky veselý program a spoločný tanec. Na záver porota vyhodnotila najlepšie a najoriginálnejšie masky. Víťazi si odniesli malé odmeny, no najväčšou výhrou bol pre všetkých krásny zážitok a spoločná radosť z vydareného popoludnia. 🎭 FOTO


