• VENUJTE 2% OZ "ŠKOLÁK - BREZNO"

• Vážení rodičia a priatelia školy!

Radi by sme Vás poprosili o pomoc a podporu. Zákon č. 595/2003 Z.z. O daniach z príjmov Vám umožňuje darovať 2% zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, akou je aj naše Občianske združenie "Školák – Brezno". Tento dar Vás z hľadiska financií nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2% pre nás znamenajú veľké gesto – prejav dôvery a podporu rozvoja našich aktivít. Aj vďaka Vám, sme v uplynulom roku mohli zakúpiť: Autokorektívne kartičky z matematiky, pracovné zošity Financie v praxi, didaktické pomôcky – skladáme slová, skladáme čísla, číselné osi, príroda okolo nás, rozprávky na magnetické tabule, rysovacie pomôcky na tabuľu, 4ks koberce do 1.ročníka, 4.ročníka a ŠKD, uhradili sme besedu so spisovateľkou Gabrielou Futovou, pre MŠ bol zakúpený reproduktor JBL PartyBox, priestorové telesá na geometriu, rozlišovacie dresy na športové súťaže, 8ks ventilátorov do MŠ, Montessori pomôcky na jazykové vyučovanie, vybrané slová – drevené puzzle.

Stanovy OZ nám presne vymedzujú, na aký účel sa prostriedky môžu využiť – sú k nahliadnutiu na stránke školy.

Na to, aby ste mohli darovať 2% z Vašich už zaplatených daní je potrebné Vyhlásenie o poukázaní 2% z danePotvrdenie o zaplatení dane. Vyplnené tlačivá môžete doručiť svojmu triednemu učiteľovi, vedeniu školy, do schránky pri vchode do školy alebo priamo na daňový úrad. Viac info TU:

Za Vaše 2% Vám už vopred ďakujeme.

• BIBLICKÁ OLYMPIÁDA

• Blahoželáme našim žiakom, ktorí vyhrali v školskom kole Biblickej olympiády:

1. miesto: Filip Medveď, 6.A

2. miesto: Laura Pepichová, 6.B

3. miesto: Adela Turňová, 5.A

FOTOALBUM

• VALENTÍNSKA POŠTA

• Od 06. februára do 14. februára 2023 napíš milý odkaz, ktorý poteší tvoju pani učiteľku alebo spolužiaka.

Venovanie vlož do krabice s nápisom ,,VALENTÍNSKA POŠTA“. Nezabudni napísať meno a triedu toho, komu je pošta venovaná.

• HVIEZDOSLAVOV KUBÍN 2. STUPEŇ

• Na počesť nášho literárneho velikána sa us kutočnila na našej škole súťaž v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. Recitátori súťažili v dvoch kategóriách. FOTOGALÉRIA

Výsledky:

2. kategória  5. - 6. ročník – próza