• NOVÝ ŠPORTOVÝ AREÁL

• 13.10.2022 sme spolu s pánom riaditeľom ZŠ s MŠ Mgr. Petrom Mackom, s pánom primátorom Brezna JUDr. Tomášom Abelom PhD., zamestnancami a poslancami mesta Brezna a OLYMPIJSKÝM VÍŤAZOM Matejom Tóthom otvorili nový športový areál. Areál bude slúžiť hlavne škole a škôlke a v poobedných hodinách a víkend aj verejnosti. Máme tu novú atletickú dráhu, fit park, detské prvky, dve multifunkčné ihriská a inline dráhu. Po slávnostnom predstrihnutí pásky sme si spravili vlastnú športovú olympiádu. Ďakujem všetkým, ktorí sa na tom podieľali. Krásnu športovú atmosféru pozri TU.

• HLASOVANIE English Chain

• Naši žiaci sa zapojili do anglickej súťaže v rámci Dňa jazykov - English Chain (jazyková reťaz).

Šesť najkrajších sme poslali do celoslovenskej súťaže.

Prosíme vás aby ste hlasovali za našich spolužiakov, ktorí sa veľmi snažili.

Hlasovať môžete na stránke

Hlasujte nasledovne:

- do formulára napíšte číslo nášho dielka

- naša škola má plagátiky A2 pod číslami:

76   ,       80    ,   86    ,   87  ,   89   ,   110

- potom meno a priezvisko a mail a odošlete.

Hotovo. Ďakujeme veľmi pekne.